Spalio 17-21 d. mūsų mokykla prisijungė prie Gėtės instituto organizuojamos iniciatyvos “Ő kaip vokiškai?” Vokiečių kalbos dienos tapo tradiciniu kasmetiniu renginiu.

Šią savaitę, vokiečių kalbos pamokų metu, skambėjo vokiškos dainos, pasisveikinimai. 6-7 klasių mokiniai aktyviai žaidė stalo žaidimus, dėliojo dėliones “PUZZLE”, lavino kalbėjimo įgūdžius, sakydami klasės draugams paliepimus “Tipps”. 8-10 klasių mokiniai dalyvavo Kahoot viktorinoje “Quiz űber Deutschland”, dekoravo maišelius, domėjosi įžymiomis Vokietijos vietomis. Sausainiai “BRETZEL”, saldainiai “GUMMIBӒRCHEN”, 2010 m. Eurovizijos laimėtojos Lenos atliekama daina "Satellite", mokinių gera nuotaika ir šypsenos primins, kad vokiečių kalbos dienos buvo įdomios. Šventėme linksmai ir turiningai. Deutsch ist super und nicht schwer!

Vokiečių kalbos vyr. mokytoja Gerda Palšienė