Jau tradicija tapo spalio mėnesį vieną savaitę mokytis „geltonai“. Visą savaitę trečiokai vykdė projektą „Geltona savaitė“. Į projektą aktyviai įsitraukė muzikos mokytoja Sigita Valaitienė, šokio mokytoja Laima Danauskaitė. Jaunučių choras virto „Geltonuoju choru“. Vaikai mokėsi dainuoti smagią dainą „Geltonų plytų kelias" pagal Keistuolių teatro spektaklį „Smaragdo miesto burtininkas“. Kartu su šokio mokytoja 3 klasėje vedėme integruotą pasaulio pažinimo ir šokio pamoką „Karštas moliūgas“. Į šokio pamoką įsiveržė „Plėšikas Džekas“. Jis papasakojo legendą apie švieselių moliūguose atsiradimą. Porino apie tradicijas Lietuvoje ir pasaulyje per Heloviną. Mokiniai išmoko žaisti „Karštą moliūgą“. Per dailės ir technologijų pamoką diskutavome apie šypsenos reikšmę bendraujant, jos naudą savo psichinei sveikatai, iš gamtos gėrybių dėliojome šypsenas mokyklos lauko prieigose. Per matematikos pamoką moliūgus, cukinijas, citrinas svėrėme, lyginome jų svorius. Jų mases sudėjome stulpeliu. Išvykos į Druskininkus metu trečiokai fotografavo „geltonus“ gamtos vaizdus. Iš šių nuotraukų sudėliosime dėlionę. Per lietuvių kalbos pamoką mokiniai geltonųjų daržovių pavadinimuose ieškojo žodžių dalių.

„Geltona savaitė“ baigėsi spalvingu Helovino dekoracijų kampeliu klasėje.
Oi, kaip reikia kuo dažniau šypsotis „geltonai“ – kaip saulutė šypsojosi šią gražią, saulėtą spalio savaitę.

Trečios klasės mokytoja Ramutė, šokio mokytoja Laima, muzikos mokytoja Sigita