„Ateik į stebuklingą mokslo, technikos, meno, muzikos ir žaidimų pasaulį!“ Tokiu drąsiu ir intriguojančiu šūkiu savo lankytojus kviečia Marijampolės Multicentras – vienintelis toks interaktyvaus mokymosi centras visoje Lietuvoje.

Gruodžio 6 dieną pirmokai apsilankė šiame centre ir Marijampolės P.Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje. Pirmiausia mokinius pasitiko bibliotekininkė Daiva, kuri supažindino su vaikų literatūros naujienomis, žaislinėmis knygelėmis. Vėliau mažieji dalyvavo edukacijoje „Raganos burtai“. Kartu su Ilgaplauke skaitė pasaką „Kam reikia skraidančios šluotos?“ , atliko įvairias užduotis. Technikos laboratorijoje susipažino su „KNEX“ konstruktorių įvairove ir naudodamiesi schemomis konstravo modelius, šėlo šokdami Just Dance šokius.
Dalyvaudami šioje edukacinėje išvykoje mokiniai stiprino pažinimo, kūrybingumo, iniciatyvumo, socialines kompetencijas.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė D.Simanavičienė