Vasario 9 d. vyko integruota lietuvių kalbos ir šokio pamoka 2 klasėje „Užgavėnių rateliai ir papročiai“. Pamoką vedė pradinių klasių mokytoja Daiva Kazlauskienė ir šokio mokytoja Laima Danauskaitė. Netradicinės pamokos tikslas - supažindinti moksleivius su liaudies tradicijomis, papročiais, valgiais, mokyti juos ratelių, pagilinti pažinimo, komunikavimo ir kūrybiškumo kompetencijas. Mokiniai išklausę interaktyvų pasakojimą apie Užgavėnių šventę, dalinosi savo patirtimi ir žiniomis, atliko užduotis, įvardijo papročius, minė mįsles. Rinkosi kaukę, kuria norėtų persirengti Užgavėnių šventėje. O kokios Užgavėnės be linksmybių! Mokiniai mokėsi ratelių „Meškutė“, „Duja“ ir „Grečenikė“ tekstus, šoko, dainavo, stengiesi ritmiškai atlikti judesius, prisiminti jų seką.

Pamokos pabaigoje visi draugiškai aptarė atliktus darbus: pakartojo, ką sužinojo ir išmoko, prisiminė ratelių šokio judesių derinius ir pasidalijo įspūdžiais. Mokiniai džiaugėsi, pamoka jiems patiko.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Kazlauskienė