Vasario 23 dieną 1 klasėje vyko integruota lietuvių kalbos, muzikos ir šokio pamoka „Abėcėlė“ kartu su šokio mokytoja L. Danauskaite. Liaudies išmintis sako, kad norint pasiekti didelių dalykų, reikia pradėti nuo mažų. Taip ir mes, pirmokai, rugsėjo mėnesį pradėjome žengti mažais žingsneliais link žinių olimpo. Dėjome raidę prie raidės, žodį prie žodžio. Ir štai jau visa abėcėlė surikiuota. Pirmokai pasiskirstė į komandas ir dalyvavo įvairiose veiklose: dėliojo dėliones, dainavo, ieškojo pasislėpusių žodžių, judesiu vaizdavo raides, dailyraščiu rašė lietuvių kalbos abėcėlės raides, žaidė žaidimus. Mokiniai atliko visas užduotis ir įrodė, kad pažįsta raideles, moka teisingai sudėti žodžius ir skaityti. Integruota pamoka suteikė mokiniams teigiamų emocijų, skatino bendrauti ir bendradarbiauti, ugdė vaikų kūrybiškumą, sumanumą. Tokios pamokos dažnai įdomesnės ir mielesnės tiek mokiniams, tiek patiems mokytojams.

View the embedded image gallery online at:

Pradinių klasių mokytoja metodininkė D.Simanavičienė