100 dienų mokykloje – nei daug, nei mažai... Truputį pavėluotai, bet labai linksmai pirmokai paminėjo savo šimtadienį „100 dienų, kai pirmokas esu“. Šią dieną pirmos klasės mokiniai mokėsi kiek kitaip. Jų laukė įvairios užduotys, kurios parodė, ar pradinukai mokykloje nešvaistė laiko veltui. Mokiniams reikėjo atlikti 100 sudėties ir atimties veiksmų, sudalyvauti matematiniame BINGO žaidime, išlaikyti sporto iššūkį, parašyti 100 skirtingų žodžių, atlikti 100 žodžių skaitymo užduotį (buvo nelengva, bet juk egzaminas), užsimerkus pajusti, kiek trunka 100 sekundžių, iš 100 Lego kaladėlių konstruoti įvairius objektus bei sukurti didžiulę, teigiamų minčių pripildytą širdį.
Dirbdami savarankiškai ir komandoje pirmokai visas užduotis atliko puikiai ir gavo „Šimtadienio“ pažymėjimus. Diena buvo kupina puikios nuotaikos ir smagių akimirkų.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė D.Simanavičienė