Pirmasis sekmadienis po Velykų vadinamas Atvelykiu. Šią dieną šeimininkės vėl dažydavo kiaušinius (neretai visus, kuriuos vištos per tą savaitę sudėjo), tačiau kiaušinius daužydavo per Atvelykį tik vaikai. Dar kitaip Atvelykis vadinamas vaikų Velykomis (Velykėlėmis). Balandžio 18 dieną, dalyvaudami labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ organizuotame projekte „Vaikų Velykėlės 2023“, pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos mokykloje vykdė projektą „Vaikų Velykėlės“. Mokytojos organizavo integruotas lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, muzikos, dailės ir technologijų pamokas, kurių metu prisiminė šv. Velykų ir Atvelykio tradicijas bei papročius, aptarė kiaušinių marginimo būdus ir reikšmes, dainavo daineles, žaidė žaidimus, sukūrė Didįjį margutį. Kiekvienas projekto dalyvis buvo apdovanotas Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ įsteigta neįkainuojama dovana – knyga. Tai lietuvių autorės Kristinos Jakaitės knyga pavadinimu „Bobausis be ausų“.

„Kiek nuotykių atsitinka tame paprastame gyvenime, kokia graži yra vaikystė“ (K.Jakaitė).

Pradinių klasių mokytojos