User Rating: 5 / 5

Kartais tereikia vieno žodžio... Kartais tereikia žvilgsnio, o kartais tik buvimo šalia... Atrodo tiek mažai, o kartu tiek daug... Raminantis žodis, padrąsinantis žvilgsnis, kalbanti tyla gali išgelbėti neviltin pakliuvusį, nežinantį kaip ištrūkti iš sudėtingo gyvenimo rato.

Rugsėjo 29 d. mokykloje lankėsi teatro aktorė, dramaturgė, režisierė, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė Andra Kavaliauskaitė. Susitikimo su mokiniais metu ji palietė sudėtingas temas, kurios aktualios paaugliams. Susitikimo metu aktorė diskutavo su mokiniais apie valgymo sutrikimus, kūno kultą, psichologinį bei fizinį smurtą artimoje aplinkoje. „Dar kartą įsitikinau, kaip dievinu pokalbius ir buvimą su paaugliais. Ir kaip noriu šiuo klausimu nuveikti daug daugiau. Be galo gera žinoti, kad tavo buvimas turi prasmę ir dar vienas žmogus tavo mažu prisilietimu, beveik nematomu, vis tik žengė žingsnį, kurio bijojo, kurio, manė, nereikia“. Šie aktorės Andros žodžiai tik sustiprina tikėjimą, kad visus sunkumus galima įveikti. Iš susitikimo mokiniai išsinešė viltį ir žinojimą, kad šalia visada atsiras žmonių, kurie padės prisijaukinti pasaulį, kuriame gyvename.
Aktorės Andros Kavaliauskaitės susitikimas su mokiniais dalinai finansuotas Kalvarijos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projekto „Mokinių asmenybės ugdymo programa“ lėšomis.

Psichologė Nijolė Bendaravičiūtė

0
0
0
s2smodern