Sausio 17 dienos popietę vyko mokinių meninio skaitymo konkursas „Paukštis – į dangų, žodis – į širdį.“ Konkurse dalyvavo 23 mokiniai. Dalyvius vertino Jungėnų bibliotekininkė Lina Kleizienė bei mokyklos mokytojai. I vietą 1 – 4 klasių mokinių tarpe užėmė 3 kl. mok. R. Kailius, II - 2 kl. mok. K. Rucevičiūtė, III – 3 kl. mok. E. Stanisevičius. I vieta 5 – 10 klasių mokinių tarpe skirta 9 kl. mokinei E. Slavickaitei, II - 8 kl. mokinei S. Kvedaravičiūtei, III – 6 kl. mokiniui G. Grinevičiui. Žiūrovų simpatijų prizai atiteko 3 kl. mokiniui E. Stanisevičiui ir 9 kl. mokinei E. Slavickaitei. Konkurso metu išrinkti aktyviausi 2018 metų skaitytojai. Jiems bibliotekininkės įteikė pagyrimo raštus. Konkurse taip pat pasirodė 5 kl. mokinės S. Bieliauskaitė ir K. Volungevičiūtė. Jos skaitė suvalkiečių pasakas. Abi mergaitės atstovaus mokyklai Lietuvos vaikų liaudies atlikėjų konkurse „Tramtatulis“.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams, jų mokytojams, žiūrovams bei mokyklos bibliotekininkei Danutei Stanislovaitienei, papuošusiai sceną.

Konkursą organizavo pradinių klasių mokytoja metodininkė Nijolė Kupstaitienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ilona Bendaravičiūtė.

Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė