Balandžio 2 diena - Tarptautinė vaikų knygos diena, suteikianti puikią galimybę pakalbėti su mokiniais apie knygos vertę. Ta proga pradinių klasių mokytoja N. Kupstaitienė pakvietė savo auklėtinius į mokyklos biblioteką, kurioje mokinius pasitiko bibliotekininkė D. Stanislovaitienė. Ji papasakojo moksleiviams apie skaitymo naudą, vaikišką literatūrą, naujas knygas. Vėliau trečios klasės mokiniams lietuvių kalbos kabinete pamoką vedė septintokai. Jie subūrė trečiokus į dvi komandas, kurios varžėsi viktorinoje „Knygų herojai.“ Viktorinoje trečiokai ne tik atsakinėjo į klausimus, bet ir klausėsi septintokų Tomo, Gusto, Brigitos, Austėjos, Edgaro skaitomų fragmentų iš vaikiškų knygelių bei turėjo galimybę pasižiūrėti, kaip vyresnieji jų draugai vaidino ištrauką iš Justino Marcinkevičiaus pasakos „Grybų karas.“ Džiugu, kad trečios klasės mokiniai jau yra perskaitę nemažai knygelių, žino jų autorius. Baigdami pamoką, septintokai palinkėjo visiems draugauti su knyga ir padovanojo mažiesiems skaitytojams knygų skirtukų.

Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė