User Rating: 0 / 5

Praėjusią savaitę Paryžiuje vykusiame Europos  kovos menų Muaythai čempionate mūsų mokyklos dešimtokas Lukas Grigaitis iškovojo  vicečempiono vardą. Mokinys patyrė daug įspūdžių, įgavo patirties tokio aukšto rango varžybose. Lukui ypač įsimintina kova, kurioje jis įveikė Turkijos atstovą. Kitoje kovoje su Čekijos sportininku pergalė irgi buvo arti, bet vis dėlto taškais nugalėjo priešininkas. Šiuo kovų menų sportu Lukas susidomėjo dar pradinėse klasėse, treniruotes lanko nuo aštuonerių metų. Šiuo metu vaikinas treniruojasi Marijampolės kovos menų sporto klube „Remeris“. Luką treniruoja treneris Remigijus Kulikauskas.

Čempionate Lietuvai atstovavo dar 2 sportininkai iš Utenos ir Vilniaus, tačiau Lukui sekėsi geriausiai. Ne tik kovos vaikinams liks nepamirštamos, bet ir pažintis su  milijoninio miesto gyvenimu, Eifelio bokštu ir kitomis Paryžiaus įžymybėmis.

Mokyklos bendruomenė sveikina Luką ir didžiuojasi jo pasiekimais! Linkime ateityje dar svaresnių pergalių. Šaunuolis!!!

Kūno kultūros mokytoja J. Kasputienė