User Rating: 0 / 5

 11

Šiaulių universiteto gimnazija jau šeštą kartą organizavo respublikinį moksleivių festivalį-konkursą Daina.LT, kuris šiemet skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui. Renginių ciklo dalis - rašinio konkursas „Ar gera būti lietuviu?“ Mūsų mokyklos aštuntokė Kornelija Liauterytė (mokytoja N. Babeckienė) šiame konkurse laimėjo pirmąją vietą!

Konkurso sumanytojų siekis stiprinti moksleivių tautinės tapatybės jausmą, skatinti jaunuosius Lietuvos piliečius domėtis tautiškumu, etnokultūra. Buvo vertinamas rašinio minties originalumas, autentiško santykio su tautiškumu atskleidimas, savita lietuviškumo interpretacija, kalbos turtingumas, vaizdingumas, meninis įtaigumas.

Džiaugiamės, kad Kornelijai pavyko įveikti didelį būrį konkurso dalyvių iš visos Lietuvos! Sveikiname ir linkime sėkmės ateityje!

Mokyklos informacija