User Rating: 0 / 5

Mokyklos kroso komanda rugsėjo 25 dieną vykusiose Kalvarijos savivaldybės moksleivių rudens kroso varžybose pasirodė labai sėkmingai. Iškovoti 9 medaliai. Kroso čempionais tapo Nojus Minevičius 5 kl., Brigita Rucevičiūtė 7 kl. ir Emilija Slavickaitė 9 kl. Sidabro medalius laimėjo Airidas Simanavičius 3 kl., Rusnė Klemaitė 5 kl. ir Kamilė Vasikonytė 8 kl. Bronza pasipuošė Skaistė Bieliauskaitė 5 kl., Viktorija Tamošiūnaitė 6 kl. ir Karolina Sizincovaitė 9 kl.

Mokyklos bendruomenė dėkoja kūno kultūros mokytojai Janinai Kasputienei ir visiems dalyviams, o ypač nugalėtojams ir prizininkams. Ačiū, kad esate atsakingi, garsinate mūsų mokyklą, ginate jos garbę. Linkime puikių startų ir kitose varžybose!

                                                    Mokyklos informacija