User Rating: 0 / 5

Jau ketvirtus metus mūsų mokyklos pradinukai prisijungia prie projekto Olimpinis mėnuo. Šio projekto tikslas - prisidėti prie pradinukų fizinio aktyvumo, emocinės sveikatos, sveikos mitybos ir bendradarbiavimo. „Per sportinę veiklą ir užsiėmimus sužinomos bei išmokstamos vertybės ir gebėjimai daro didžiulę įtaką mūsų kasdieniam gyvenimui“, – kalbėjo šių metų projekto globėja tapusi pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.Kiekvienos savaitės temą pradinukams pristatyti padėjo superherojai: Ąžuolas, Una, Amis ir Luka. Kiekvieną dieną darėme mankštą kartu su Olimpiečiais ir Ąžuolu, įtraukėme gautas užduotis ir veiklas į pamokų ir pertraukų laiką. Atsipalaidavome, pasijuokėme, susidraugavome su emocijomis. Kalbėjome apie sveiką mitybą, sveikatai palankių maisto produktų naudą. Kartu siekėme draugystės, pagarbos ir tobulėjimo.

Pradinių klasių mokytojos D.Simanavičienė ir D.Kazlauskienė