User Rating: 0 / 5

2017 m. lapkričio 21 d. 7-10 klasių mokiniai kartu su neformaliojo švietimo organizatore N. Barkevičiūte dalyvavo tęstinio projekto „ Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ kultūrinės-meninės krypties edukacinėje programoje „Muzikos paslaptys“, kuri vyko M. ir K. Petrauskų lietuvių muzikos muziejuje Kaune. Šios programos tikslas – supažindinti mokinius su muzikos menu, instrumentų istorija ir leisti juos išbandyti praktiškai.

Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su simfoninio orkestro instrumentais, jų  grupėmis (styginiais, mediniais, pučiamaisiais ir kt.) Taip pat buvo paaiškinta instrumentų atsiradimo ir vystymosi istorija. Praktinėje dalyje buvo galima pabandyti groti pasirinktu instrumentu, o įdomiausia, kad  visus instrumentus buvo galima paliesti rankomis, kilnoti, bandyti groti ir net ardyti!

Mokinių teigimu, užsiėmimas buvo labai įdomus.

Neformaliojo švietimo organizatorė Neringa Barkevičiūtė