User Rating: 0 / 5

praditdid

 

MŪSŲ MOKYKLA – RESPUBLIKINIO
PROJEKTO „INFORMATIKA PRADINIAME UGDYME“ DALYVĖ

Mokyklos komanda, kartu su 100 kitų atrinktų Respublikos mokyklų, dalyvauja Švietimo ir mokslo ministerijos bei Ugdymo plėtotės centro inicijuotame projekte „Informatika pradiniame ugdyme“. Projekto dalyviai išbandys mokomąją medžiagą, parengtą remiantis informatikos turinio matmenimis, teiks siūlymus dėl informatikos turinio ir informatikos bendrosios programos projekto, dalyvaus projekto renginiuose ir mokymuose, dalinsis gerąja patirtimi su savo ir kitų mokyklų mokytojais.

 

Kaip mums sekasi rasite čia:

5 žingsniai

Kelionė po pasaulį

Pradinukai išbando programavimo pagrindus

Programavimo savaitė antroje klasėje

Ketvirtokai programavimo savaitėje

Pirmosios informatikos pamokos trečioje klasėje

Įdomios veiklos integruotoje trečiokų pamokoje

Dailės ir technologijų pamoka