User Rating: 0 / 5

Kompiuteriai mus supa visur. Visi mokame jais naudotis, o dauguma iš mūsų be jų neapsieiname nė vienos dienos. Nuo 2018 m. rugsėjo mėn. mūsų mokyklos pradinukai taip pat turi galimybę susipažinti su programavimo abėcėle, išbandyti loginį mąstymą lavinančias užduotis. Mokiniai pamokų metu atlieka įvairias kūrybines užduotis ne tik naudodami IT, bet ir žaisdami įvairius žaidimus, mokydamiesi kūrybiškai spręsti iškilusias problemas. Š. m. spalio 6–21 d. visoje Europoje ir Lietuvoje vyksta iniciatyva ES programavimo savaitė (Code Week). Šios savaitės metu organizuojami įvairūs renginiai, pažintiniai užsiėmimai, akcijos, programavimo pamokos siekiant populiarinti programavimą, suprantamai paaiškinti šios srities gebėjimus ir sutelkti motyvuotus žmones mokytis. Pirmos klasės mokiniai spalio 10 d. taip pat prisijungė prie šios iniciatyvos ir išbandė Komenskio Logo programą - mokėsi programavimo pagrindų.

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė