Accessibility Tools

  • 50 metų
  • Mokykla
  • Priek_foto1

Mokyklos 50-mečio muzikinis sveikinimas

5-10 klasių mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos Sigitos Maldžiūtės Valaitienės, mokyklos 50-mečio proga paruošė muzikinį sveikinimą. Kiekviena klasė išmoko, sudainavo ir nufilmavo mūsų mokyklai skirtos dainos  atlikimą. 

Už kokybišką garso įrašą dėkojame garso režisieriui Remigijui Gecevičiui ir dainininkams: Edvinui, Andrai, Luknei, Emilijai, Nikei, Indrei ir Rugilei.

Už video montavimą dėkojame Justinui Deveikiui.

Dėkojame visiems dainavusiems ir taip prisidėjusiems prie šios gražios sukakties paminėjimo.

Šis kūrybinis bendras darbas – tai kiekvieno mokinio, kiekvienos klasės meninės  pastangos šventiškai paminėti ir pasveikinti savo mokyklą.

Konferencija „Gera savijauta – kelias į sėkmę - 3“

Gegužės 8 d. mokykloje vyko jau trečioji Tarpmokyklinė mokinių ir mokytojų konferencija „Gera savijauta – kelias į sėkmę“, subūrusi mokinius, mokytojus bei bendruomenės narius prasmingam pokalbiui apie emocinę sveikatą, tarpusavio santykius ir žmogaus savijautą mokykloje. Renginys tapo puikia erdve dalintis mintimis, patirtimis bei ieškoti atsakymų į šiandien jaunam žmogui aktualius klausimus.

Konferencijos metu buvo skaitomi įdomūs ir aktualūs pranešimai įvairiomis temomis. Dalyviai kalbėjo apie patyčių žalą ir būdus, kaip kurti saugesnę bei draugiškesnę mokyklos aplinką. Daug dėmesio skirta stresui, jo poveikiui žmogaus emocinei būsenai bei būdams, padedantiems išlaikyti vidinę pusiausvyrą. Taip pat buvo nagrinėjami mokyklinių konfliktų sprendimo būdai, paauglystės amžiaus iššūkiai, pasitikėjimo savimi svarba bei emocinio intelekto reikšmė kasdieniame gyvenime.

Praėjęs ilgasis savaitgalis Londone! 

 Gegužės 14-17 dienomis dalis 6 ir 8 klasių mokinių su mokytojomis Ilona Bendaravičiūte, Nijole Bendaravičiūte ir Vaida Kelmeliene lankėsi Didžiosios Britanijos sostinėje.

Grįžome pavargę ir pilni įspūdžių. Aplankėme senuosius Londono muziejus ir žymias vietas.

Kaip tikri miesto svečiai visas distancijas įveikėme daug vaikščiodami ir daug važinėdami metro ir kitais traukiniais, netgi trumpam buvome įšokę į raudoną dviaukštį.

Žavėjomės miesto architektūra, tautybių įvairove.

Respublikinis skaitmeninių piešinių konkursas „Pavasaris vaikų akimis“

Nuoširdžiai dėkojame Tomui Kisieliui už dalyvavimą respublikiniame skaitmeninių piešinių konkurse „Pavasaris vaikų akimis“.
Tomo darbas nustebino unikalia idėja, drąsiais spalvų deriniais ir puikiais technologiniais įgūdžiais.
Tomui linkime neblėstančio įkvėpimo, smalsumo ir naujų kūrybinių atradimų skaitmeninio meno pasaulyje!

T
1 klasės mokytoja Daiva Kazlauskienė

Kūrybinių darbų paroda „Gandrai, gandrai ga ga ga“.

Pirmokai Tomas, Benas ir Lėja dalyvavo virtualioje kūrybinių darbų parodoje „Gandrai, gandrai ga ga ga“. Paroda subūrė 1 klasių mokinius iš visos Lietuvos ir tapo gražiu kūrybiškumo, bendrystės bei tautinių tradicijų puoselėjimo pavyzdžiu.
Mūsų mažųjų kūrėjų darbuose atsispindėjo ne tik vaikų vaizduotė ir meniniai gebėjimai, bet ir nuoširdi meilė gamtai, pavasariui bei vienam svarbiausių lietuviškų simbolių – gandrui.
Nuoširdžiai dėkojame Tomui, Lėjai ir Benui, kurie drąsiai dalyvavo parodoje ir pasidalijo savo kūrybiniais darbais. Mokinių piešiniai ir idėjos pripildė parodą spalvų, džiaugsmo ir vaikiško nuoširdumo. Tikime, kad ši patirtis paskatins vaikus dar labiau tikėti savo galiomis ir džiaugtis kūrybos procesu.

Dėmesio gyventojams vyks perspėjimo sistemos patikrinimas

2026 m. balandžio 30 d. (ketvirtadienį) nuo 11.52 val. Lietuvoje bus tikrinama Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema – šalyje kauks sirenos. Patikrinimo metu sirenos kauks 3 minutes (nuo 11.52 iki 11.55 min.).

Vykdant Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimą, gyventojams taip pat bus išsiųsti trumpieji perspėjimo pranešimai į mobiliuosius telefonus.

Prašome gyventojų pasidalinti šia informacija su artimaisiais bei perspėti apie planuojamą sirenų patikrinimą, nuraminti, jog pavojaus nėra. Taip pat gyventojus kviečiame parsisiųsti ir mobiliąją programėlę LT72, kurioje rasite informaciją apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms.

https://www.kalvarija.lt/naujienos/demesio-gyventojams-vyks-perspejimo-sistemos-patikrinimas2/

Respublikinė 1–4 klasių mokinių konferencija „Bendraukime – sužinokime 2“

Kovo 27 dieną mokykloje vyko respublikinė 1–4 klasių mokinių konferencija „Bendraukime – sužinokime 2“. 

      Konferencijos tikslas – skatinti mokinių bendradarbiavimą, smalsumą ir gebėjimą dalintis patirtimi. Ši konferencija buvo skirta mokyklos 50 metų jubiliejui paminėti!
      Renginys subūrė jaunuosius tyrėjus iš įvairių mokyklų, kurie pristatė savo atliktus tyrimus, eksperimentus ir įžvalgas.
     Mokiniai pristatė įvairias temas: nuo vandens savybių ir ledo tirpimo iki sveikos gyvensenos, ekologijos bei kasdienių reiškinių paaiškinimo. Pranešimuose netrūko kūrybiškumo, praktinių bandymų ir įdomių faktų. Konferencija ne tik praplėtė mokinių žinias, bet ir stiprino jų pasitikėjimą savimi bei viešojo kalbėjimo įgūdžius.
     „Bendraukime – sužinokime 2“ dar kartą parodė, kad smalsumas, bendradarbiavimas ir noras tyrinėti atveria kelią į naujus atradimus. 
      Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos.