5-10 klasių mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos Sigitos Maldžiūtės Valaitienės, mokyklos 50-mečio proga paruošė muzikinį sveikinimą. Kiekviena klasė išmoko, sudainavo ir nufilmavo mūsų mokyklai skirtos dainos atlikimą.
Už kokybišką garso įrašą dėkojame garso režisieriui Remigijui Gecevičiui ir dainininkams: Edvinui, Andrai, Luknei, Emilijai, Nikei, Indrei ir Rugilei.
Už video montavimą dėkojame Justinui Deveikiui.
Dėkojame visiems dainavusiems ir taip prisidėjusiems prie šios gražios sukakties paminėjimo.
Šis kūrybinis bendras darbas – tai kiekvieno mokinio, kiekvienos klasės meninės pastangos šventiškai paminėti ir pasveikinti savo mokyklą.
