Balandžio 9 dieną pirmokai, tradiciškai globojami ketvirtokų, išvyko į Marijampolę. Čia lankėsi Marijampolės Krašto ir prezidento K. Griniaus muziejuose. 1 ir 4 klasių mokiniai su įdomumu klausėsi, kaip atsirado popierius. Mokėsi patys jį pasigaminti. Ši technologija – puiki galimybė išreikšti savo gebėjimus kurti, tapti originalių daiktų kūrėju, nes medžiagos yra lengvai prieinamos, mažos darbo sąnaudos, nesunkiai išmokstami pagrindiniai rankų darbo popieriaus gamybos įgūdžiai ir, svarbiausia, galimybė perdirbti popieriaus atliekas. Smagiai padirbėję, pasigamino po unikalų, vienetinį popieriaus lapą. Dar vaikai pasisvečiavo Bulotų namuose. Edukacinio užsiėmimo "Miestietiškas gyvenimas Bulotų namuose" metu, jie susipažino su tarpukario inteligentų gyvenimo būdu, arbatėlių kultūra, o dengdami stalą – atrado stalo etiketo ir serviravimo subtilybių. Puiki patirtis ir įdomios pamokos už mokyklos ribų!

Pirmokų ir ketvirtokų mokytojos