Warning: getimagesize(/home/jungenum/domains/jungenumokykla.lt/public_html/images/Pasiekimai/2022/PADĖKA.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/jungenum/domains/jungenumokykla.lt/public_html/plugins/content/social2s/social2s.php on line 1663

PADĖKA

Pirmąjį pavasario mėnesį Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus pakvietėme Lietuvos moksleivius, neabejingus gamtai ir gyvūnų gerovei, sutikti parskrendančius sparnuočius – iškelti inkilą ar sukurti kūrybinį darbą paukščių tematika. Šio projekto - parodos tikslas – ugdyti vaikų ir jaunimo aplinkosauginį sąmoningumą, kuris įgalins pažinti gamtą ir aplinką, o kartu rinktis aplinkai saugesnį gyvenimo būdą ir kurti gyvūnų gerovei palankesnę aplinką. Respublikiniame projekte - kūrybinių darbų nuotraukų virtualioje parodoje „Pasitikime parskridusius sparnuočius“ dalyvavo ir mūsų mokyklos moksleiviai. Savo kūrybinius darbus ir inkilų kėlimo akimirkas pateikė: 5 klasės mokinė G. Grinevičiūtė, 6 klasės mokinys R. Kailius, 7 klasės mokiniai T. Grigaitis ir K. Monkus, 10 klasės mokiniai G. Brusokas ir E. Štelkys (mokytojas G. Kazlauskas), 1 klasės (mokytoja D. Kazlauskienė) bei 7 ir 9 klasių moksleiviai (mokytoja G. Knyzienė).

Ačiū, kad esate sąmoningi, domitės gamta ir kuriate gyvūnams palankesnę aplinką.
Kviečiu apžiūrėti Gyvūnų gerovės metams paminėti skirtą Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus organizuotą respublikinį projektą-kūrybinių darbų nuotraukų virtualią parodą „Pasitikime parskridusius sparnuočius“:

https://muziejuszoo1.wixsite.com/website-1 .

Gintautas Kazlauskas,