Kovo 26 dieną įvyko jau antroji respublikinė viktorina – protų mūšis „Praleidžiu progą pasityčioti 2024!“. Šioje virtualioje viktorinoje – protų mūšyje dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda, kurią atstovavo Edvinas Rucevičius (8 kl.), Karina Rucevičiūtė (7 kl.), Gustė Grinevičiūtė (7 kl.). Viktorinos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių ir smurto prieš vaikus problemas, formuoti teigiamas nuostatas į pagarbų ir draugišką tarpusavio bendravimą. Dalyviai, kurių buvo net 109 komandos, nuotoliniame Zoom susitikime, išklausė organizatorių sveikinimo žodį, susipažino su taisyklėmis bei gavo užduotis su brūkšniniu (QR) kodu. Klausimai mokinių komandoms buvo pateikiami Actionbound programoje. Viktorina – protų mūšis buvo sudaryta iš dviejų dalių, kurioje ne tik reikėjo atsakyti į klausimus, bet ir „pajudėti“, surasti mokyklos teritorijoje Vaikų linijos plakatą, sukurti šūkį, baigti filmuoti pateiktą atvejį ir t. t. Komanda susidūrė su iššūkiais, kuriuos reikėjo įveikti kuo greičiau. Norime pasidžiaugti, įveikusi daugelį kliūčių, mūsų komanda iškovojo garbingą 8-ąją vietą. Mokyklos komandai padėjo pasiruošti socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė.

Socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė