Gyvenant naujovių ir informacijos laikais, svarbu yra kuo anksčiau pradėti pažintį su technologijomis. Vasario 7 d. antrokai turėjo galimybę kurti, atrasti, įgyti naujų įgūdžių Marijampolės LISPA mokykloje. Mokiniai sėmėsi robotikos žinių: mokėsi konstruoti, programuoti ir valdyti lenktynines mašinas. Užsiėmimo metu dalyviai ne tik ugdė kūrybiškumą, bet ir patys to nejausdami taikė programavimo, fizikos ir matematikos žinias. Šis užsiėmimas – tai įdomi netradicinė pamoka, kuri paremta aktyviu mokymusi žaidžiant, konstruojant, programuojant, eksperimentuojant bei bendradarbiaujant. Sukonstravę automobilius mokiniai surengė automobilių lenktynes. Užsiėmimo metu buvo ugdomos šios bendrosios kompetencijos: mokymasis, kūrybiškumas, pažinimas, komunikavimas, iniciatyvumas.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė D. Simanavičienė