Trečius metus iš eilės vyksta projektas „Olimpinis mėnuo“, kuriame aktyviai dalyvauja ir trečiokai. „Fizinis aktyvumas yra vaistas nuo pusšimčio ligų, todėl ugdyti jaunimui fizinio aktyvumo įpročius yra svarbiausias šios akcijos tikslas“ (LR Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga). Projektas vyko keturias savaites, kiekviena jų turėjo temą: Fizinis aktyvumas, Sveika mityba, Emocinė sveikata, Kokybiškas poilsis. Projekto metu mokiniai buvo skatinami aktyviai leisti laiką, išbandyti įvairias mankštas ir žaidimus, žiūrėjo laidas su olimpiečiais.Visą šį mėnesį kartu su jais buvo ir superherojai: Ąžuolas Galingasis, kuris rūpinosi vaikų fizine sveikata, sportavo kartu, Amis Kilniaširdis rūpinosi visų mitybos įpročiais, Una Superbičiulė visada buvo pasiruošusi padėti draugams, ji žino, kad sėkmė prasideda kiekvieno galvoje, ir Luka Kibirkštis, kuri neleidžia daug laiko prie ekranų, o būna su kitais lauke, žaidžia ir sportuoja. 3 klasės mokiniai sėkmingai užbaigė projektą ir už veiklų įgyvendinimą gavo diplomus. „Tinkamas fizinis aktyvumas yra vaiko organizmo vystymosi pagrindas. O sportas ir judėjimas yra, ko gero, patys maloniausi sveikatinimosi būdai. Taigi – su malonumu sportuokime, judėkime ir kurkime savo sveikatą“ (LR Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga).

Pradinių klasių mokytoja Daiva Simanavičienė