User Rating: 0 / 5

Sausio 21 d. nuo 10 iki 13 val. 4 klasės mokiniai dalyvavo Didžiausioje nuotolinėje pamokoje Lietuvoje „Mokonomika“, kurią organizavo „Swedbank“. Renginį vedė žinomas laidų vedėjas Rolandas Mackevičius kartu su Fausta ir Roku – jaunaisiais muzikinių projektų dalyviais ir komisijos nariais. Įvairūs savo srities profesionalai pradinių klasių mokinius pakvietę į „Atradėjų“ pamokas.

Ketvirtaklasių nuotolinių pamokų diena prasidėjo „Low Air“ šokiu, vėliau jie išklausė pasakojimo apie pinigų atsiradimo istoriją, galėjo patys pasigaminti unikalią piniginę. Rašytoja Kotryna Zylė pravedė derybų su mitinėmis būtybėmis mokymus, Nerijus Buivydas pasakojo, kaip išmokti daryti stebuklus, pasirodo, jie gali būti netgi ne magiški, o labai paprasti! Menininkė Jakaterina Zibireva mokė sudaryti Svajonių žemėlapį, kad Mažais žingsneliais pasiektume savo svajonę. Rimtoji pamokų dalis baigėsi aktorės Kristina Savickytės patarimais, kaip kurti nepamirštamas istorijas. Renginio pabaigoje scenoje pirmą ir vienintelį kartą pasirodė grupė „Rok F’ Rol“.

Pertraukų metu vaikai klausėsi pokalbio apie pilietiškumą, asmeninius finansus ir dar daugiau su Gabrieliumi Liaudansku - Svaru ir Jūrate Cvilikiene, išgirdo Svaro repą. Uždavė 20 netikėtų klausimų Nerijui Mačiuliui. Sprendė filmų šaradas su Rolandu, Fausta, Roku ir Nerijumi. Sužinojo, kokius sveikuoliškus ir lengvus receptus rekomenduoja virtuvės šefas Arnas. Gamino ir ragavo kartu.

Ketvirtokai nebuvo pasyvūs pamokų stebėtojai, Jie aktyviai dalyvavo veiklose, kruopščiai atliko užduotis ir, kaip tikrose pamokose, namų užduotis. Mokiniai sukūrė savo ateities pinigą ir piniginę, kurios niekas neturi. Darė Svajonių žemėlapį, kūrė istoriją.

Didžioji nuotolinė pamoka praėjo nepastebimai greitai. Buvo įdomu ne tik mokiniams, bet jų tėveliams. Tai buvo tikrų tikriausia Didžiausia nuotolinė pamoka ir už tai sakome AČIŪ rengėjams.

Mokinių įspūdžiai ir veikla nuotraukose...

 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Kazlauskienė

0
0
0
s2smodern