Birželio 20 d. mokykloje vyko mokslo metų baigimo šventė. Šventės metu mokyklos direktorė Ramunė Staniševskė pasidžiaugė, kad šie mokslo metai buvo tarsi augimo metai mokyklai. Jie buvo ypač sėkmingi, o mokyklos vertybės ne tik išliko, bet ir sustiprėjo. Geriausiai besimokantiems ir garsinantiems mokyklos vardą tarptautiniuose, respublikiniuose konkursuose bei olimpiadose mokiniams bei juos ugdžiusiems mokytojams buvo įteiktos padėkos, kiti apdovanojimai. Mokyklos bendruomenė džiaugėsi ne tik puikiais mokymosi pasiekimais, bet ir geru mokinių lankomumu, neformaliomis veiklomis. Tradiciškai nominuoti Geriausi Metų mokiniai. Šiais mokslo metais Geriausio Metų mokinio vardas suteiktas 6 klasės mokinei Gustei Grinevičiūtei, 9 klasės mokinei Kamilei Volungevičiūtei bei 10 klasės mokinei Kamilei Bartkutei. Džiugu, kad mūsų mokykloje mokosi tiek daug gabių, aktyvių, žingeidžių, kūrybiškų mokinių.
Šventės metu paskutinis skambutis nuskambėjo 47-osios laidos dešimtokams, kurie pakėlė sparnus naujam, kupinam svajonių, išbandymų ir malonių patirčių skrydžiui. Gražiausius žodžius ir linkėjimus jiems tarė pirmokai, devintokai, pirmoji mokytoja, klasės auklėtoja, tėveliai. Pasveikinti dešimtokų atvyko Kalvarijos savivaldybės vicemerė Vaida Skuolienė bei Kalvarijos savivaldybės seniūnė Irena Abraitienė. Dešimtokai padėkojo mokytojams, mokyklos darbuotojams. Atsisveikindami mokiniai savo mokyklai padovanojo dovaną – gerves, kurios yra ilgaamžiškumo, atsidavimo, išminties ir garbės simbolis.
Baigėsi dar vieni mokslo metai, atnešę daug pasiekimų, džiaugsmo, malonių rūpesčių. Pailsėkite, paaukite, pasisemkite energijos bei stiprybės, mieli mūsų mokiniai ir mokytojai! Džiugios ir saugios visiems vasaros! Susitiksime rugsėjį!

2. Mokslo met baigimo vent

9 klasės auklėtoja Nijolė Bendaravičiūtė