Tai ir mes - Jungėnų pagrindinės mokyklos 1 ir 4 klasės mokytojos – palydėjome savo mokinukus į Sasnavos „Zuikių muziejų“. Už lango verkė rudeninis lietus, o vaikai šiltose muziejaus patalpose per pora gerų valandų „baigė“ net 5 klases. Pirmoje klasėje pasigamino zuikučio auseles. Jas suskaičiavo. Antroje klasėje maišė kiškio pyragus, trečioje jau ruošė vaistinių žolelių arbatą. Na, o jau ketvirtoje klasėje gėrėjosi muziejaus zuikiais. Sužinojo, kad muziejus savo veikla prisideda prie aplinkos tausojimo. Surinkti tūkstančiai kiškučių nebus išmesti, neterš aplinkos, o lauks ir lauks į „Zuikių muziejų“ užsukančių savo buvusių šeimininkų. Kokių tik nebuvo tų kiškučių: siūti, megzti, moliniai, plastikiniai; didžiuliai ir vos 1 cm dydžio...Baigiamojoje, penktoje klasėje, mokiniai šoko, žaidė lietuvių liaudies ratelius. Baigę darbus, prisišokę sulaukė ir kiškio pyragų. O jau skanus, kvapnus buvo tas, ką tik iš pečiaus ištrauktas, pačių su didele meile gamintas morkų pyragas! Ir mes ten buvom per barzdą varvėjo, nieko burnoj neturėjom, namo kiškio pyragų vežėm...

Pradinių klasių mokytojos Ramutė ir Skirma