Gruodžio 12 d. 1-4 klasių mokiniams vyko kupina šilumos ir jaukumo integruota pasaulio pažinimo, tikybos, muzikos ir šokio pamoka – popietė „Adventas – seniau ir dabar“. Pamoką organizuoti padėjo Marijampolės vaikų lopšelio – darželio „Želmenėliai“ PUG vyr. mokytoja Lina Kaleinikovienė, Į pagalbą pradinių klasių mokytojoms atskubėjo muzikos mokytoja Sigita Valaitienė. Ir mokiniai, ir mokytojos šios pamokos metu pajuto senąją advento laikotarpio dvasią. Buvo supintas didžiulis simbolinis Advento vainikas. Visi žaidė adventinius žaidimus, dainavo advento dainas. Viešnia iš Marijampolės vaikų lopšelio – darželio „Želmenėliai“ PUG vyr. mokytoja Lina Kaleinikovienė visoms klasėms vašku „išbūrė ateitį“, kojinių pagalba „nuspėjo“ kiekvieno ateinančių metų sėkmes ir pažangą.  O jau sėkmės kviečių buvo pilni užančiai, plaukai. Tokių pamokų uždavinys - perduoti mokiniams mūsų protėvių papročius, tradicijas. Manome, kad tai pavyko įgyvendinti. Mokiniai į savo širdeles įsidėjo etnokultūrinio paveldo: kas saują, kas žiupsnelį, kas trupinėlį.

4 klasės mokytoja Ramutė Murauskienė ir tikybos mokytoja Renata Jarimavičienė