Pasakos pasakos, kas jų neskaitė ir nesižavėjo jų veikėjais ir turiniu. Jungėnų bibliotekoje 3 klasės mokiniai surengė tikrą pasaką. Čia vyko netradicinė Lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Hanso Kristiano Anderseno pasakos“. Pirmiausia mokiniai išsikarpė nupieštas karūnas, jas suklijavo ir užsidėjo ant galvų. Gražiausios karūnos nugalėtoja Goda tapo karaliene. Gal jau jūs supratote, kokią pasaką mokiniai pasirinko? Taip, tai Hanso Kristiano Anderseno pasaka „Nauji karaliaus drabužiai“. Ar žinojote, kad ši pasaka yra išversta į 100 kalbų. Bibliotekos darbuotojos padėjėja Lina Kleizienė trumpai papasakojo ir paklausinėjo mokinių apie šį nuostabų vaikų rašytoją. Perskaitę pasaką „Nauji karaliaus drabužiai“, mokiniai analizavo kas rašoma šioje pasakoje, atliko įdomias užduotis. Aptarė ko galima pasimokyti iš šios pasakos ir kuo negalima pasitikėti. Mokiniai šauniai padirbėjo ir puikiai praleido laiką netradicinėje aplinkoje.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Kazlauskienė