Trečios klasės mokiniai aktyviai dalyvavo integruotose neformaliojo ugdymo „Ekonomas“, matematikos ir technologijų pamokose „Aplinkos tvarumas: saugau, skaičiuoju, siūlau“. Mokiniai aiškinosi, kad daiktai savaime neatsiranda parduotuvėse – tam reikia įvairių žaliavų ir pastangų, lygiai kaip reikia šiek tiek pastangų su jais teisingai atsisveikinti. Juk kiekvienas daiktas turi savo atsiradimo istoriją ir galimybę tęsti savo kelionę. Mokiniai vertino daiktų vertę, skaičiavo, lygino, matavo. Aptarę sudėtingus klausimus ir stiprindami tarpusavio ryšį pradėjo bendras kūrybines veiklas. Paėmę liniuotę, pieštuką ir žirkles į rankas iš tualetinio popieriaus rulonėlių drauge gamino tvarias dovanas, puošmenas. Jas trečiaklasiai padovanojo Kalvarijos sav. socialinių globos namų gyventojams. Mokiniai džiaugėsi pradžiuginę senelius ir drauge praleistu laiku!

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Kazlauskienė