8-10 klasių mokiniai dalyvavo Varėnos pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnų projekte „Aktyviai, draugiškai, sveikai“. Pagrindinis projekto tikslas – propaguoti sveiką gyvenimo būdą vaikų ir jaunimo tarpe. Bendruomenės pareigūnės Gintarė Kubilienė ir Elžbieta Korklinevska mokiniams pristatė alkoholio ir rūkalų gamintojų rinkodaros tikslus, nukreiptus į paauglius, kaip potencialius vartotojus. Skatino kritinį mąstymą, kuris padėtų pasirinkti sveikatą saugančius ir stiprinančius sprendimus. Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnas Artūras Jarmala ir kinologas Dainius Ribinskis pristatė pasieniečio profesiją, ginkluotę, amuniciją bei tarnybinį šunį Pantera. Kinologas su tarnybiniu šuniu demonstravo kenksmingų medžiagų ieškojimo būdus. Visiems renginyje dalyvavusiems mokiniams buvo įteiktos atminimo dovanėlės. Dėkojame projekto organizatoriams už suteiktas žinias bei turiningai praleistą laiką.

Socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė